Nový systém - hvězdičky

3. ledna 2015 v 15:51 | Kelly95
Jak jste si mohli všimnout u svých pokémonů, tak přišli celkem změny. Máte u svého pokémona sekci "Útoky, které umí" a "Útoky, které se učí" - tohle vám snad nemusíš vysvětlovat co jaká kategorie znamená Smějící seSmějící seSmějící se

Ale jděme k tomu důležitějšímu, v sekci "Útoky, které umí" má každý útok hvězdičku, celkem bude 5 hvězdiček. První hvězdička znamená, že umí útok ovládat. Samozřejmě čím více hvězdiček, tím víc umí váš pokémon daný útok používat. Samozřejmě to, ale neznamená, že když váš pokémon bude mít např. u škrábavého útoku 5 hvězdiček, že svého protivníka vždy na 100% trefí nebo ho dokonce na jednu ránu dokáže porazit. Nikdo není nikonalý, ale v téhle hře.

A k druhé sekci, přesněji k "Útoky, které se učí". Na tréninkovém poli, si můžete spolu s vašimi pokémony útoky učit, ale samozřejmě to neznamená, že když se svým pokémonem budete jednou útok procvičovat, že ho hned bude umít a hned ovládat jako profík. Než se váž pokémon naučí plnohodnotně útok používat bude muset ho párkrát cvičit a k tomu slouží procenta, která u daného útoku vždy uvidíte. Tyto procenta znamenají to na kolik už svůj útok procvičoval. Až dosáhnete u nějakého útok 100% bude útok přesunut do sekce "Útoky, které umí" a vy i váš pokémon budete moci útok normálně používat v bojích.


Doufám, že vám je snad vše jasné a že mě snad nebudete nenávidět za tento přístup Smějící seSmějící seSmějící se

Byla bych ráda, kdybyste do komentářů napsali svůj názor na tento systém.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 natka natka | 3. ledna 2015 v 15:54 | Reagovat

Co si myslím? Myslím asi tak ok..Je to dobrý, protože nás donutíš k tréninku :D

2 Kelly95 Kelly95 | 3. ledna 2015 v 15:55 | Reagovat

[1]: Tréninkama samozřejmě získáš zkušenosti pro pokémona, takže se to vrátí i vám.

3 natka natka | 3. ledna 2015 v 15:57 | Reagovat

To je také pravda. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama