2. díl - Je nás víc, cesta rychleji uteče

13. července 2014 v 20:34 | Kelly95
Spolu se svou Eevee jsem brzo ráno vstávala, posnídali jsme a co nejrychleji šli zabalit věci na svou první pokémonní cestu. "A nezapomeň si teplý ponožky!" ozvalo se ze zdola. "No jo mami." zamumla jsem si pro sebe a vytáhla ze šuplíku ponožky a narvala je do batohu. "Tak Eevee. Měli bysme mít všechno, tak tedy půjdeme." Eevee se na mě usmála, zapnula jsem batoh a hodila si ho narazema a spolu s Eevee jsem už pospýchala po schodech dolů. "Tady máš svačinu." vrazila mi máma do ruky zabalenou svačinu a začla mě líbat na čele. "No jo, mami, už jdem, my už půjdem." řekla jsem jí rozhodně a šli jsme s Eevee ke dveřím, neustále jsme za sebou slyšeli mámu povídat, jak si máme dávat pozor, vždy se jí ozývat a že nám drží palce. "No jo mami. Tak ahoj a opatruj se." vyprskla jsem rychle ze sebe a vyrazila dveřmi pryč. Neměla jsem ráda loučení a tak jsem to vždy urychlovala.
Hned pro začátek jsme se s Eevee rozběhli a užívali si přírody a smály se. Doběhli jsme na konec cesty, kde začíná les a tam jsme se zastavily. "Tak Eevee. Musíme vykročit pravou nohou aby nám vše šlo co nejlépe." řekla jsem směrem k Eevee a obě jsme do lesa vstoupily první pravou nohou.
Chvilku jsme šli po vyšlapané cestě, ale po čase už cesta vůbec nebyla vidět a pomalu, ale jistě se začalo stmívat. "Asi bysme se měly utábořit ať se neztratíme ještě víc. Já rozdělám věci na spaní a ty přitáhni pár větviček na oheň Eevee jo?" Eevee na mě s úsměvem kývla a odeběhla kousek ode mě a začla na jedno místo tahat větvičky, občas se jí nějaká zamotala pod nohy a tak o ní zaklopýtla až dokonce jednou spadla na čumák. Nemohla jsem za to, ale začla jsem se smát.
Nakonec po pár minutách jsme i dokonce rozdělali táborák a tak jsme se zachumlali do spacáku, Eevee si vlezla semnou a jen přední packy nechala venku.
Otevírala jsem oči, když v tom sem nad sebou uviděla světle fialovou tvář se zelenými tvářemi. V tu chvíli jsem se lekla, Eevee vyskočila ze spacáku a začla na onoho pokémona vrčet. Trochu jsem se v tý chvíli lekla, ale když jsem viděla jak mě Eevee chrání, tak to nebylo takové.
"Goomy! Goomy! Goomy! kde jsi!" slyšela jsem od někud z lesa volat někoho. Po pár dalších zavoláním se před námi objevila dívčina. "Goomy, tady jsi. Říkala jsem ti, že nesmíš nikam chodit sám" řekla když došla ke Goomymu a zvedla ho a podívala se na něj. Já jenom nečinně s polootevřenou pusou se na ní dívala. Hned si všimla mého výrazu. "O promiň, jestli tě můj Goomy vystrašil, ale on se rád toulá po lese" usmála se na mě a podala mi ruku na znamení, že mi můžeš se zvednout.
"Jsem Marry, Marry Hoggflowe, a ty jsi?" zeptá se mě zvědavě. Pořádně jsem se ani nedokázala vzpamatovat. "Jo... já jsem Kelly. Těší mě." vzájemně jsme si potřásli rukama. Goomy Marry seskočil na zem a postavil se před Eevee, ta se na něj dívala a neustále ho očichávala. "Máš pěknou Eevee" usměje se na mě, přitom si Marry mě a moje věci prohlédne. "Že Eevee je tvůj první pokémon?" zeptá se mě Marry a přitom si klekne k Eevee a pohladí ji. "Jo... Jo to je. Teprve včera jsme vyrazily na svou první cestu."
"Páni, vzpomínám si na svou první cestu. Je to už skoro čtvrt rok co jsem vyrazila na cesty." řekne a pohladí jak mou Eevee tak i svého Goomyho.
"No Goomy asi bysme měli jít, Cínové město už není daleko." řekla Marry a vstala.
"Ty jdeš do Cínového města?" zeptá se jí zvědavě a s nadšení. "My tam s Eevee, také máme namířeno, chci vyzvat svého prvního trenéra." řeknu celá šťastná a div neskáču radostí do země.
"Koukám, že máme stejný směr a stejný cíl. Porazit trenéra a získat odznak. A víš ty co? Co kdybysme šli spolu, tady v lese je dost hymzích pokémonů a aspoň nám cesta rychleji uteče." usměje se na mě Marry a na jejím pohledu je poznat, že doufá, že řeknu ano.
"To by bylo parádní." řeknu radostně. "Co ty na to Eevee?" kouknu se na svou Eevee. Ta se podívá na Goomyho, pak na Marry a nakonec radostně pokýve hlavou.
"Tak dobrá. Půjdeme.!" řeknue rozhodnutě, Marry mi pomůže uhasit oheň a já si sbalím svoje věci.


Kelly a Marry spolu se svými přáteli Eevee a Goomy se vydají spolu do Cínového města.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Marry Marry | 13. července 2014 v 20:40 | Reagovat

Úžasný příběh! :)

2 kiki kiki | 13. října 2015 v 18:02 | Reagovat

merry je ester juditová

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama