Červenec 2014

2. díl - Je nás víc, cesta rychleji uteče

13. července 2014 v 20:34 | Kelly95
Spolu se svou Eevee jsem brzo ráno vstávala, posnídali jsme a co nejrychleji šli zabalit věci na svou první pokémonní cestu. "A nezapomeň si teplý ponožky!" ozvalo se ze zdola. "No jo mami." zamumla jsem si pro sebe a vytáhla ze šuplíku ponožky a narvala je do batohu. "Tak Eevee. Měli bysme mít všechno, tak tedy půjdeme." Eevee se na mě usmála, zapnula jsem batoh a hodila si ho narazema a spolu s Eevee jsem už pospýchala po schodech dolů. "Tady máš svačinu." vrazila mi máma do ruky zabalenou svačinu a začla mě líbat na čele. "No jo, mami, už jdem, my už půjdem." řekla jsem jí rozhodně a šli jsme s Eevee ke dveřím, neustále jsme za sebou slyšeli mámu povídat, jak si máme dávat pozor, vždy se jí ozývat a že nám drží palce. "No jo mami. Tak ahoj a opatruj se." vyprskla jsem rychle ze sebe a vyrazila dveřmi pryč. Neměla jsem ráda loučení a tak jsem to vždy urychlovala.
Hned pro začátek jsme se s Eevee rozběhli a užívali si přírody a smály se. Doběhli jsme na konec cesty, kde začíná les a tam jsme se zastavily. "Tak Eevee. Musíme vykročit pravou nohou aby nám vše šlo co nejlépe." řekla jsem směrem k Eevee a obě jsme do lesa vstoupily první pravou nohou.
Chvilku jsme šli po vyšlapané cestě, ale po čase už cesta vůbec nebyla vidět a pomalu, ale jistě se začalo stmívat. "Asi bysme se měly utábořit ať se neztratíme ještě víc. Já rozdělám věci na spaní a ty přitáhni pár větviček na oheň Eevee jo?" Eevee na mě s úsměvem kývla a odeběhla kousek ode mě a začla na jedno místo tahat větvičky, občas se jí nějaká zamotala pod nohy a tak o ní zaklopýtla až dokonce jednou spadla na čumák. Nemohla jsem za to, ale začla jsem se smát.
Nakonec po pár minutách jsme i dokonce rozdělali táborák a tak jsme se zachumlali do spacáku, Eevee si vlezla semnou a jen přední packy nechala venku.
Otevírala jsem oči, když v tom sem nad sebou uviděla světle fialovou tvář se zelenými tvářemi. V tu chvíli jsem se lekla, Eevee vyskočila ze spacáku a začla na onoho pokémona vrčet. Trochu jsem se v tý chvíli lekla, ale když jsem viděla jak mě Eevee chrání, tak to nebylo takové.
"Goomy! Goomy! Goomy! kde jsi!" slyšela jsem od někud z lesa volat někoho. Po pár dalších zavoláním se před námi objevila dívčina. "Goomy, tady jsi. Říkala jsem ti, že nesmíš nikam chodit sám" řekla když došla ke Goomymu a zvedla ho a podívala se na něj. Já jenom nečinně s polootevřenou pusou se na ní dívala. Hned si všimla mého výrazu. "O promiň, jestli tě můj Goomy vystrašil, ale on se rád toulá po lese" usmála se na mě a podala mi ruku na znamení, že mi můžeš se zvednout.
"Jsem Marry, Marry Hoggflowe, a ty jsi?" zeptá se mě zvědavě. Pořádně jsem se ani nedokázala vzpamatovat. "Jo... já jsem Kelly. Těší mě." vzájemně jsme si potřásli rukama. Goomy Marry seskočil na zem a postavil se před Eevee, ta se na něj dívala a neustále ho očichávala. "Máš pěknou Eevee" usměje se na mě, přitom si Marry mě a moje věci prohlédne. "Že Eevee je tvůj první pokémon?" zeptá se mě Marry a přitom si klekne k Eevee a pohladí ji. "Jo... Jo to je. Teprve včera jsme vyrazily na svou první cestu."
"Páni, vzpomínám si na svou první cestu. Je to už skoro čtvrt rok co jsem vyrazila na cesty." řekne a pohladí jak mou Eevee tak i svého Goomyho.
"No Goomy asi bysme měli jít, Cínové město už není daleko." řekla Marry a vstala.
"Ty jdeš do Cínového města?" zeptá se jí zvědavě a s nadšení. "My tam s Eevee, také máme namířeno, chci vyzvat svého prvního trenéra." řeknu celá šťastná a div neskáču radostí do země.
"Koukám, že máme stejný směr a stejný cíl. Porazit trenéra a získat odznak. A víš ty co? Co kdybysme šli spolu, tady v lese je dost hymzích pokémonů a aspoň nám cesta rychleji uteče." usměje se na mě Marry a na jejím pohledu je poznat, že doufá, že řeknu ano.
"To by bylo parádní." řeknu radostně. "Co ty na to Eevee?" kouknu se na svou Eevee. Ta se podívá na Goomyho, pak na Marry a nakonec radostně pokýve hlavou.
"Tak dobrá. Půjdeme.!" řeknue rozhodnutě, Marry mi pomůže uhasit oheň a já si sbalím svoje věci.


Kelly a Marry spolu se svými přáteli Eevee a Goomy se vydají spolu do Cínového města.

Postavy - Kelly Collins

13. července 2014 v 16:17 | Kelly95


Jméno: Kelly Collins
Věk: 11 let
Příběh: Hlavní postava
Region: Kanto
Startovní pokémon: Eevee
Sourozenci: ----
Popis:
Kelly je dosti kamarádká holka, o všechny se stará jak nejlépe jí to jde. Pokémoni jsou pro ni spíše kamarádi než trénované příšerky k souboji. Kelly je dost obětavá, kvůli i cizím lidem by se přetrhla. Nenávidí, když je nějaký trenér hrubý k pokémonovi. Je trochu menší postavy, má hnědé vlasy. Její otec má bratra, který je po světě známý jako profesor Oak, od něj dostala svého prvního pokémona, Eevee.


Pokémoni, které má u sebe:
Eevee

Pokémoni, které má u profesora:

Příběh - Postavy

11. července 2014 v 18:50 | Kelly95
Zde najdete soupis všech postav, které se v příběhu nachází

Hlavní postavy:


Kamarádi:
---


Rivalové:
---


Vedlejší postavy:
---

Příběh - Přihláška

11. července 2014 v 18:46 | Kelly95
Chceš být součástní příběhu? Chceš aby se psalo i o tobě? Tak to jsi správně.
Zde se můžeš přihlásit a tvá osoba se dle událostí objeví v příběhu.

samozřejmě takováhle věc musí mít i svá pravidla. Ano jak říkám já, žijeme ve svobodné zemy a pravidla jsou od toho aby se porušovala :D :D ale na jednu stránku nebudu psát příběhy tak aby to bylo na přání dle ÚPLNĚ všech. Nic není dokonalý, občas vás musím v těch příbězích nějak potrápit :D

No každopádně pravidla jsou tyto:
1. Budete respektovat věci, které se stanou vaší postavě v příběhu
2. Občas se stane, že vaše postava chytne nějakého pokémona (záleží na příběhu) a občas si vaše postava bude moc vybrat jakého, ale někdy ne. I to bych ráda abyste respektovali.
3. Ráda bych aby lidé co se přihlásili do příběhu si i ty příběhy četli. Jinak to nemá cenu psát.
4. Příběh začíná v regionu Kanto.

A teď už k čisté přihlášce:
1. Vaše jméno - nejraději bych jméno a přijímení - např. Kelly Collins, Sam Gilbert atd...
2. Jaký bude vás starstérovský pokémon - mimo legend (ty budou maximálně součástí příběhu)
3. Pohlaví vašeho startéra
4. Z jakého jste regionu
5. Váš věk
6. Budeš - rival nebo kamarád hlavní postavy?
7. Souhlasíš s pravidly
8. Pár řádek o vaší postavě - vlastnosti, charakter, jak vypadá atd...

1. díl - První pokémon

11. července 2014 v 18:16 | Kelly95
Celou noc jsem vůbec nemohla spát. Každou chvilku jsem se vzbouzela, ale dobře jsem věděla, že dřív jak v 8 ke strýčkovi přijít nemohu. Bylo teprve 6 ráno a mě to nedalo a tak jsem se šla projít abych se nějak na ty 2 hodiny zabavila.
Chvilku mi to trvalo, než sem se došourala ke strýčkově laboratoři, byla jsem skoro u dveří a hodiny teprve odbyli ¾ na 8. Zvednutou ruku jsem znovu dala k tělo a opřela se o zábradlí poblíž dveří. Chvilku jsem se kochala velkou krajinou kde pobíhali nejrůznější pokémoni trenérů, kteří si je chytli a bohužel je nemohli mít sebou na cestě.

Po chvilce jsem si všimla kousek ode mě ležící Eevee, která nevypadala zrovna šťastně. Nedalo mi to a nějakou dobu jsem jí sledovala, po chvilce si mě všimla a trochu nevýrazným pohledem se na mě podívala. Nakonec se smutně otočila a zadívala se směrem na oblohu, nedalo mi to a podívala jsem se směrem, kterým se Eevee podívala. Klekla jsem si na bobek a jednu ruku prostrčila skrz dřevěný plot a škrábala nehty po trávě. Eevee zvedla svoje uši a otočila se znovu směrem ke mně. Zvedla se ze země a začla svým čumákem čichat a zvědavě poslouchat.
"Asi máš hlad co" řekla jsem a vytáhla jsem z kapsy jablíčko, které jsem poslala blíž k Eevee, ta chvilku nejistě k němu udělala dva krůčky, ale když viděla, že jí žádné nebezpečí nehrozí, tak vzala do pusy jablíčko a poponesla si ho dál ode mě a začala ho chroupat.
"Asi si jí sympatická, to je poprvé co za tenhle týden něco snědla." řekne někdo za mnou a já se rychle otočila a vstala. "A jinak ahoj Kelly." usmál se na mě strýček profesor Oak.
"strýčku, to je čí Eevee?" zeptám se strýčka zvědavě a přitom se znovu na Eevee podívám a pozoruju ji, jak chroupe jablíčko.
"Není ničí někdo jí nechal uvázanou u stromu se vzkazem, že takového pokémona nechce." odpoví mi a přitom také sleduje Eevee. "Jsi tu pro svého prvního pokémona, že? Tak to byste měli jít dovnitř abys dlouho nečekala. Pevně doufám, že sis to pořádně rozmyslela koho si vezmeš za svého prvního pokémona." strýček otevřel dveře od laboratoře a oba se vešli dovnitř. Prošli jsme vstupní místností a došli až do místnosti, kde na stole leželi tři pokébally.
"Tak tedy, budeš chtít Charmandera, který je ohnivý typ?..." strýček vzal prostřední pokéball do ruky a najednou se předemnou objevil charmander. "Nebo Squirtla, který je vodní typ" strýček položil Charmanderův pokéball a vzal první pokéball a najednou se před námi objevil Squirtle. "a nebo Bulbasaura, který je travní typ" před námi se objevil další pokémon a to Bulbasaur.
Všichni tři se na mě usmáli a čekali co bude dál. "Promysli si to pořádně." řekl mi znovu strýček , já se na všechny tři pokémony zahleděla a nemohla se rozhodnout. Všichni tři mi přišli hezcí a zároveň silní. "Vezmu si…" v tom se ve dveřích objevila Eevee a všichni jsme zatajili dech.
"Copak chceš Eevee?" zeptala jsem se jí a klekla si na zem. Ta nejistě udělala pár kroků doprostřed místnosti a zadívala se na mě. Charmander byl trochu nafoukaný a tak strčil do Squirtla a ten spadnul a rozplácnul se před Eevee. Eevee si Squirtla vůbec nevšímala a dívala se na mě.
"Poslyš Kelly…mám takový nápad." řekl strýček a přešel k nám. "Nechceš Eevee jako svého prvního pokémona?"zeptal se mě strýček zvědavě a Eevee ke mně ještě blíž přistoupila a olízla mi ruku. "Jsi první koho se za celý ten týden nebojí a od toho si vzala jídlo a snědla ho. Určitě byste byli dobrý tým." dodal ještě strýček a usmál se na nás obě. Podívala jsem se na Eevee, která mě olizovala.
"Co ty na to Eevee, chtěla bys jí semnou, cestovat po světě a snažit se vyhrávat odznaky?" Eevee se na mě chvilku dívá a bylo na ní poznat, že přemýšlí a zničeho nic mi skočila do náruče celá šťastná. "myslím, že budeme dobré kamarádky." usměju se na ní a podrbu jí na hlavě.
Strýček vzal jeden až třetí pokéball a postupně Bulbasaura, Squirtla a Charmandera odvolal zpět do pokéballu a odešel nachvilku pryč. Eevee začala okolo mě radostně poskakovat a při tom se usmívala.
"Takovou jsem jí za tu chvilku nikdy neviděl, budete určitě dobrý tým." usmál se na nás strýček. "Tak tedy, na začátek ti dám 5 pokéballu do kterých můžeš chytit nové pokémony. Ale pozor, můžeš jich mít u sebe jenom 6. Jak budeš mít 6 pokémonů, tak 7 pokémon, kterého chytneš bude přesunut sem ke mně do laboratoře a pokud si budeš chtít svoje pokémony vyměnit, tak stačí zajít do pokémonního střediska a zavolat mi a vše vyřídíme. Tak a další věc je Pokedex, ten ti bude dávat různé informace o pokémonech na které narazíš. Je to dobrá věc." všechny věci mi strýček podal. "Pokedex si opravdu hlídej, je to vpodstatě i tvoje registrační karta. Díky němu se budeš moc registrovat na ligy a kamkoliv jinam."
"Dobrá, dobrá, rozumím" pokývu hlavou a všechny věci - pokébally a pokedex si vezmu do ruky a posléze schovám do kapes. "měli bysme jít, maminka bude určitě na nás čekat" řeknu směrem k Eevee. "Tak pojď jdeme. Usměju se na ní "Tak ahoj strýčku" rozloučím se s ním a spolu se svým prvním pokémonem se rozejdeme domů.
A tak se Kelly spolu se svou Eevee vydali k sobě domů.

V dalším díle nás bude čekat konečně první cesta Kelly a Eevee a jejich první zápas.

Brigáda

9. července 2014 v 18:24

Potřebuješ si vydělat nějaké peníze? Nebo jen tak nemáš co dělat a chceš se zabavit? Tak to jsi na správném místě.
Zde najdeš nejrůznější úkoly za jejichž splnění dostaneš určitou částku nebo nějakou jinou odměnu.


1. úkol
Vysvětlení: Pomoc Eevee se vyvinout. Eevee by se chtěla vyvinout do Leafeona, ale nemůže najít Moss Rock. Tvým úkolem bude pomoc Eevee toto místo najít a pomoc jí se vyvinout.
Odměna: 500 Pk

Úkol dokončili:
---


2. úkol
Vysvětlení: Dostali jsme anonym, že venku někde v lese je u stromu zraněná Chikorita. Tvým úkolem bude jí najít a pomoc jí, popřípadě jí odnést do pokémonního střediska.
Odměna: 600 Pk

Úkol dokončili:
---


3. úkol
Vysvětlení: Tepig by se rád vyvinul. Pomož mu trénovat a tak se vyvinout na silnějšího.
Odměna: 500 Pk

Úkol dokončili:
---


4. úkol
Vysvětlení: Sestra Joy je nemocná a její Chansey nestíhá ošetřit všechny pokémony co přišli do pokémonního střediska. Pomoc tedy Chasney ošetřit pokémony co přijdou.
Odměna: 750 Pk

Úkol dokončili:
---


5. úkol
Vysvětlení: Pomož Jessice z útulku se starat o pokémony z útulku a o vajíčka, která tam jsou.
Odměna: 700 Pk a náhodné vajíčko

Úkol dokončili:
---


Do komentáře pište:
1. Jméno
2. Číslo úkol
3. Průběh plnění úkolu

- předem říkám, že čím delší a kvalitní průběh úkolu, tím lepší odměna.

Tipovačka

9. července 2014 v 17:40

Tak a máme tu novou soutěž! Tato soutěž bude trvat každý týden a vpodstatě nikdy neskočí. Jak jste asi z názvu mohli vydědukovat bude se to týkat nějakého typování a ano to je pravda. Princip hry je jednoduchý - každý trenér bude moc během jednoho dne napsat jedno číslo od 1 do 100. Ve hře budou tři pokémony (vždy napíšu jaké) na určitých třech pozicích a každý týden se budou pokémoni měnit, popřípadě pokud trenér jednoho z těch tří pokémonů najde, tak se pokémon vymění a bude ve hře nový pokémon. Samozřejmě pokémon, kterého trenér pod číslem najde si bude moc nechat, pokud ne může za najití pokémona získat peníze ve výši 300Pk.


Pokémoni ve hře:


Do komentáře napiš:
1. Tvé jméno
2. Číslo od 1 do 100