Pro vyzivatele

5. června 2014 v 17:37
Nechápeš jak vyzvat trenéra stadionů? Tak to jsi na pravém místě. Trenéra stadionů můžeš vyzvat dvěma způsoby. Buďto online na "bojovém chatu" nebo pomocí komentářů. Není to tolik složité, abys mohl vyzvat trenéra stačí dodržet kritéria, které jsou u každého stadionu napsané. Zároveň je u stadionů napsáno s kým bojuješ, jaké bude mít pokémony a jejich útoky a také to co dostaneš za jeho poražení.
Vždy je tam napsáno kolik kdo může použít v zápase pokémonů. Např. "Zápas jeden na jednoho".
To znamená, že můžeš použít pouze jednoho svého pokémona a trenér můžeš taktéž použít jednoho svého pokémona.

Výzva - Bojový chat

Pokud chceš trenéra stadionů vyzvat pomocí online boje a chceš si užít bojování na vlastní pěst. Stačí do komentáře napsat "Vyzívám tě" + tvůj navrhovaný čas, já ti obratem odpovím zda mám nebo nemám čas. Pokud mám v určený čas se sejdeme na "bojovém chatu". Ale pokud ne, tak nezoufej, furt je tu možnost, že já ti nabídnu termín a nějak se určitě dohodnem. Mrkající

Pokud nechceš čekat na můj termín a jsi nedočkavý vyzvat trenéra stadionů, tak můžeš pomocí komentáře.


Výzva - komentář


Pokud chceš trenéra opravdu vyzvat postupuj podle těchto pravidel:
1. Důkladně si přečti vše o stadionu
2. Do komentáře napiš "Chci Tě vyzvat"
3. Počkej si (nebude to určitě trvat dlouho) a já ti napíšu jaké pokémony v zápase použije trenér stadionu
4. Napíšeš do komentáře jméno pokémon + postup zápasu*
5. Dle postupu zápasu a dalších věcí poté dostaneš ode mě reakci a to buďto a) "Vítězíš" - vyhrál jsi zápas a získáváš odznak + peníze b) "Prohrál" - znamená, že můžeš trenéra vyzvat až další týden.


*Ke 4. bodu - ty jako trenér nikdy nemůžeš předem vědět, že doopravdy vyhraješ. Proto všechny prosím aby nepsali komentáře typu "Squirtle zasáhnul Geoduda vodním dělem a to ho hned vyřadilo ze zápasu". Takový postup zápasu NE! Zkuste to napsat tak aby zápas nebyl hned ukončen.


Předem, ale říkám, že nikdy v žádném případě nikomu nenadržuju a zároveň všechny nepotápím. Všechny věci na blogu jsou dány čistě generovací nebo logickou technikou.


Pokud i přesto nechápeš jak trenéra stadionu vyzvat, tak napiš do komentáře čemu přesně nerozumíš a já se pokusím ti to vysvětlit.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama