Chytání - Tajemná jeskyně

5. června 2014 v 19:14 | Kelly95

Právě stojíš před tajemnou jeskyní. Sem můžeš vstoupit pouze 1x za týden. V jeskyni najdeš všechny různé pokémony. Legenda tvrdí, že zde můžeš najít úplně všechny pokémony, že prý tato jeskyně je jakýsi vstup do oázi pokémonů.

Zde tedy můžeš narazit na jakéholiv pokémona, i na legendu! Ale dávej si dobrý pozor, legedny jen tak nechytíš do pokéballů.


Pokud chceš vstoupit do jeskyně:
1. Jméno
2. "Vstupuji do jeskyně"
3. Číslo od 1 do 10

- a pak jen čekat dokud vám nenapíšu na jakého pokémona jste narazili
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Cuttie Cuttie | 3. ledna 2015 v 12:40 | Reagovat

Cuttie
Vstupuju
4

2 Kelly95 Kelly95 | 3. ledna 2015 v 15:16 | Reagovat

[1]: Eevee

3 Cuttie Cuttie | 3. ledna 2015 v 17:59 | Reagovat

[2]: Cuttie
Charmanderem Muhaha!!
Eevee :3
*Porcházíme se s charmanderem po okraji lesa, Charmander je na mém rameni aby měl lepší rozhled* Poslyš, sice teprve začínáme ale i tak..jestli chceme být dobří měli by jsme si nějakého pokemona chytit a tím zároveň i zápasit, aby jsi měl zkušenosti *Charmander mi seskočil z ramena* Někdo lehčí, aby ti na první boj nic neudělal...Eevee! jé ta je kawaii! :3 Tak jo Charmandere připrav se. Použij na ní vrčení! *Eevee spadla z větve na zem a byla z vrčení ustřašená* Skvělé, teď použij Škrábavý útok! *řeknu a Charmander poškrčábe Eevee a ta odletí. v tu ránu se probere z vrčení a kouká okolo* Charmandere, škrábavý úrok znovu! *Než se Eevee probrala už jí zasáhl Charmander a ta pak otřepala hlavou* Vpadá silně, dávej si pozor *Eevee zaútočila a trefila charmandera* Dobrý? *Charmander vstal a kývnul* Znovu zavrč a pak udělej škrábavý útok a co nejsilněji! *Řekla jsem a Charmander zavrčel a Eevee uhla ale to jsme chtěli a pak jednoduše zasáhnul škrábavým útokem* Jetšě jendou! *Charmander se do toho opřel a znovu Eevee zasáhnul škrábavým útokem, Eevee to navzdávala a zaútočila na charmandera útokem* Charmandere vyhni se *Charmander uhnul a Eevee narazila to strom u a tím si trochu ublížila* Škrábavý útok! *Než se stihla otočit zasál jí škrábavý útok* Skvěle trefa! *Eevee spadla na zem* teď znovu škrábavý útok! *škrábavý útok opět neminul cíl a Eevee spadla na zem. Vypadalo to, že chce stát* Nedovol jí to a použij škrábavý úutok! ještě jednou! *Charmander dal hodně síly do drápků a pak trefil Eevee škrábavým útokem a ta spadla k zemi* Má malo sil! Charmandere posledním škrábavým útokem to zakonči! *Charmander se hodně soustředil a škrábavý útok se mu opravdu povedl a Eevee odletěla a odrazila se od stromu a pak spadla nazem a já jsem vzala pokeball* Pokeballe leť! *Pokeball se kýval až...*

4 Kelly95 Kelly95 | 4. ledna 2015 v 9:44 | Reagovat

[3]: Chytila

Charmander + 0,5 levelu
Útoky: Škrábavý útok + 5%
Vrčivý útok + 3%

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama